es system

Spotkanie uczniów klasy patronackiej zawodu technik chłodnictwa i klimatyzacji z przedstawicielami ES SYSTEM K sp. z o.o.
Kolejny rocznik uczniów rozpoczyna swoją edukację w zawodzie technik chłodnictwa i klimatyzacji pod patronatem Firmy ES SYSTEM K sp. z o.o. Podczas spotkania z przedstawicielami firmy które odbyło się 02.10.2023 r. uczniowie zostali zapoznani z zasadami współpracy w ramach klasy Patronackiej.

Dyrektor szkoły, Pani Aldona Nowicka podkreśliła jak istotne jest kształcenie młodych osób w zawodach, których brakuje na rynku pracy. Podziękowała za dotychczasową współpracę z Firmą, polegającą między innymi na realizacji zajęć praktycznych u pracodawcy w Wolbromiu, zagwarantowaniu miejsc na praktyki zawodowe, zorganizowaniu branżowych szkoleń dla uczniów. Dzięki tym działaniom wzmacnia się współpraca pomiędzy szkołą a pracodawcami. Młodzieży zostały wręczone firmowe pakiety startowe, a w nich bluzy, podkoszulki, plecaki, kubki i wile innych drobnych gadżetów. Warto dodać, że nauka w klasie patronackiej to dla uczniów same korzyści: współpracują ze specjalistami, obsługują nowoczesny sprzęt, uczą się zawodowej odpowiedzialności i nabierają zawodowego obycia, a zapewnione zatrudnienie motywuje ich do nauki, także tej teoretycznej.

es system 1  es system 4
 es system 2  es system 3