Wystawa Body WorldsW czwartek 12 października klasa 1e miała wyjątkową okazję, aby móc zwiedzić najliczniej i najchętniej odwiedzaną wystawę świata Body Worlds! Na wystawie prezentowane są prawdziwe ciała, które pochodzą od świadomych dawców, gotowych przekazać swój dar na potrzeby nauki. Ta fascynująca podróż w głąb naszego ciała, pozostawiła ich pełnych podziwu i refleksji nad kondycją zdrowia.

Oto kilka rzeczy, które najbardziej zachwyciły uczniów.
Prawdziwe ciała: Zaprezentowano plastynowane ciała ludzi, co dawało im niezwykle realistyczny wgląd w anatomię.
Porównanie zdrowych i chorych narządów: To doświadczenie skłoniło człowieka do większego szacunku dla swojego ciała i zdrowia.
Edukacja: Warto podkreślić, że wystawa nie tylko zachwyca, ale także uczy. Dla uczniów z klasy 1e to było niezwykle cenne doświadczenie naukowe.
Po zobaczeniu wystawy pełna energii młodzież udała się do parku trampolin JumpCity w Katowicach, gdzie mogła sprawdzić umiejętności i wytrzymałość swoich ciał.