EuroweekW poniedziałek angielski, wtorek angielski, środa… angielski? Czwartek – wiadomo co… Tak wyglądał miniony tydzień klasy 3 Ep. No, może nie do końca. Poza aktywnościami umysłowymi był czas na aktywny odpoczynek. Klasa integrowała się na wspólnym bieganiu, śpiewaniu, zbieraniu grzybów, dyskotekach i zawieraniu nowych znajomości. Sam english lesson również wyglądał nieco inaczej. Nie w szkolnych ławkach, ale najczęściej na zajęciach dramowych i odgrywaniu różnych scenek z życia. Nie prowadzony przez naszych nauczycieli, ale przez native speakerów. No i w szerszym gronie, bo razem z uczniami poznańskich i bydgoskich liceów. Pogoda cudowna, widoki zapierające dech w piersiach, niezapomniane wrażenia.