Malaga

Znamy już uczestników staży do Hiszpanii w ramach III mobilności!
W związku z zakończeniem procesu rekrutacji do projektu: „Euromechan_hiszpańskie inspiracje w polskim technikum” o numerze POWERVET-2020-1-PL01-KA102-078346 mobilność III mamy przyjemność ogłosić jej wyniki.
23 uczniów klas trzecich po gimnazjum poleci na praktyki do Sewilii w Hiszpanii w dniach 14.05.- 04.06.2022 r. Praktyki będą odbywać się w firmach z zakresu zawodu technik mechanik, technik logistyk, technik elektryk i technik elektronik.

W związku, iż nie zgłosił się nikt z zawodu technik architektury krajobrazu ( zostało 4 miejsca) oraz zostało jedno wolne miejsce z zawodu technik elektryk , razem wolnych miejsc 5, za to zgłosiło się chętnych techników logistyków 14 więcej o 5 więcej i jeden więcej technik mechanik, razem chętnych 6 Komisja rekrutacyjna po uzyskaniu zgody opiekuna projektu przeniosła jedno wolne miejsce z zawodu elektryk na zawód technik mechanik oraz 4 wolne miejsca na zawód technik logistyk, jedna osoba jest na liście rezerwowej z zawodu technik logistyk.
Liczebność uczniów objętych wsparciem przedstawia się następująco:
-  4 miejsca na zawód technik mechanik,
- 13 miejsc na zawód technik logistyk,
-  3 miejsca na zawód technik elektryk,
-  3 miejsca na zawód technik elektronik.
Wyniki rekrutacji są zgodne z Regulaminem rekrutacji.
Przesunięcia zostały uzgodnione z Zespołem Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER) Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji Narodowa Agencja Programu Erasmus+.
Wyniki dostępne są na tablicy ogłoszeń w szkole jak również zostaną w dniu dzisiejszym wysłane w wiadomości e mail do wszystkich uczniów biorących udział w rekrutacji.
Projekt jest realizowany w Programie Operacyjnym Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER), zawa rtym w projekcie „Międzynarodowa mobilność edukacyjna uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego”.