Dni Profilaktyki

W Zespole Szkół Nr 1 w Olkuszu, w dniach 20 - 21.04. 2021 r., odbyły się w trybie zdalnym, Dni Profilaktyki, których koordynatorem była pedagog szkolny Bogusława Sypień. Młodzież brała udział w zajęciach online (webinaria i dyskusje) z psychologami, psychoterapeutami oraz wybranymi uczniami naszej szkoły. Zajęcia, w tym webinarium z Fundacją DKMS, dotyczyły szeroko rozumianej profilaktyki. Prowadzący zajęcia łączyli się z uczniami klas według harmonogramu.

Zobacz PLAKAT.

Tematy warsztatów, jakie odbyły się w zamach tegorocznych Dni Profilaktyki: „Wyruszasz się w drogę? Zainwestuj w mapę”, „Komunikacja bez agresji”, „Przemoc ma twarz”, „Lekcja z życiem”, „Trudna rzeczywistość”, „Mój świat jest bardziej niebieski”.
Autorką plakatu dotyczącego Dni Profilaktyki jest Amelia Sułkowska z klasy 2 Dp.