Targi Pracy

Zespół Szkół Nr 1 w Olkuszu nie tylko kształci wykwalifikowanych, zaangażowanych i odpowiedzialnych pracowników, ale także pomaga im odnaleźć się na rynku pracy oraz pośredniczy w pierwszym kontakcie z potencjalnym pracodawcą. Służą temu organizowane cyklicznie targi pracy. Dnia 02.03.2022 roku w Zespole Szkół Nr 1 odbyły się targi pracy dla uczniów z zawodów: technik mechanik, technik chłodnictwa i klimatyzacji, ślusarz.

Gościli na nich pracodawcy: Malbox Sp. z o.o., „PLAST-MET” Automotive Systems sp z. o. o., GĄSKA Sp. z o. o., Przedsiębiorstwo Zagraniczne Ligna Sp. z o.o., Es System K Sp. z o.o., ANBI-TECH S.C. Anna Chłosta, Bartłomiej Chłosta. Młodzież miała okazję porozmawiać z przedstawicielami firm, poznać oferty zatrudnienia, a także złożyć przygotowane CV. Warto nadmienić, iż Szkoła ma podpisane liczne umowy z zakładami pracy dotyczące m. in. stypendiów dla najlepszych uczniów, praktyk zawodowych, zajęć praktycznych, czy gwarancji zatrudnienia w wyuczonym zawodzie.

Targi Pracy 1  Targi Pracy 2
Targi Pracy 3  Targi Pracy 4