Wyniki rekrutacji

W związku z zakończeniem procesu rekrutacji do Projektu (grupa 1) w ramach AKCJI 1 Mobilność uczniów i kadry w ramach sektora Kształcenie i Szkolenia Zawodowe w programie Erasmus+ (KA 121-VET) mamy przyjemność ogłosić jej wyniki.
18 uczniów klas po gimnazjum poleci na praktyki do Faro w Portugalii w dniach 16.01.2022 r. - 30.01.2022 r. z następujących zawodów: technik architektury krajobrazu (2 osoby), technik elektryk (2 osoby), technik mechatronik (1 osoba), technik logistyk (5 osób), technik geodeta (8 osób - 5 osób z klasy IV, 3 osoby z klasy III). Na liście rezerwowej jest trzech uczniów z zawodu technik logistyk oraz jeden uczeń z zawodu technik elektryk. Gratulujemy!

Wyniki rekrutacji są zgodne z Regulaminem rekrutacji.
Wyniki dostępne są na tablicy ogłoszeń w szkole jak również zostaną w dniu dzisiejszym wysłane w wiadomości e mail do wszystkich uczniów biorących udział w rekrutacji.
Projekt jest realizowany w ramach AKCJI 1 Mobilność uczniów i kadry w ramach sektora Kształcenie i Szkolenia Zawodowe.