Dzień Kobiet 2024Kobieta. Jedno słowo, a tak wiele warte. Jedna osoba, a tak wiele miłości, mądrości, piękna, inspiracji, siły i determinacji w dążeniu do celu. W związku z Dniem Kobiet w naszej szkole 8 marca zorganizowano święto wszystkich pań. Od samego rana ten wyjątkowy dzień celebrowały uczennice, które do dyspozycji miały fotobudkę, wykonały sleeveface w ramach akcji „Ubierz się w książkę”. Uczniowie rozdawali koleżankom cukierki i prezenty. Szkoła tonęła w kwiatach.

Wieczorem odbyło się spotkanie, na które przybyły panie pracujące w szkole – aktywne zawodowo, jak i emerytowane przedstawicielki kadry pedagogicznej i administracji, a także słuchaczki szkoły policealnej (o zawodzie: florysta, technik usług kosmetycznych, opiekun medyczny). Przy akompaniamencie zespołu muzycznego Mechan Band działającym pod czujnym okiem Pana Sławomira Haberki, delektując się słodkim poczęstunkiem, wszystkie Panie w radosnej atmosferze spędziły miłe chwile. Urozmaiceniem wieczoru było karaoke i program artystyczny przygotowany przez wybranych uczniów z klas I i II. Dyrektor – Pani Aldona Nowicka podziękowała gościom za przybycie i złożyła wszystkim Paniom życzenia z okazji ich święta. To był niezapomniany, nasycony kobiecością i wdziękiem wieczór przeplatany dobrym humorem, mądrą refleksją, artystycznym klimatem i niesamowitą energią wszystkich wspaniałych kobiet!