Rekolekcje 2023W dniach od 22-24 marca odbyły się rekolekcje wielkopostne dla szkół ponadpodstawowych, w których brali udział nasi uczniowie. Prowadzący ks. Tomasz Sroczyński, wykazał się dużą znajomością oraz zrozumieniem dla problemów współczesnej młodzieży. Na długo pozostaną w naszej pamięci słowa: „ Zaloguj się na nowo w Panu Bogu, w tym Kościele”. Upewniliśmy się, że jesteśmy żywą cząstką Kościoła, a nasza egzystencja ma sens tylko wtedy, gdy oddamy się Bogu i pozwolimy by to On układał puzle naszego życia.

W imieniu młodzieży Zespołu Szkół Nr 1 oraz Liceum Nr 1 uczniowie: Jakub Zydroń i Piotr Ficek z kl. 4 Ep złożyli słowa podziękowania za posługę Rekolekcjonisty. Mamy nadzieję, że te głębokie treści przekazywane przez Księdza Tomasza, spowiedź oraz Eucharystia, umocnią na długo naszą wiarę i przygotują do radosnego przeżycia Świąt Wielkanocnych.