Nowa sala gimnastyczna

Szanowni Mieszkańcy!
Z radością informujemy, że Nasza nowa sala gimnastyczna już czeka na Wasze odkrycie! Serdecznie zapraszamy na dzień otwarty, który odbędzie się 16.03.2024 r. godz. 9:00. Będziecie mieli okazję zwiedzić Nasze nowoczesne obiekty oraz wziąć udział w darmowych zajęciach sportowych. Przygotowaliśmy również dodatkowe stoisko z ofertą Szkoły Policealnej o następujących kierunkach: Florysta, Opiekun medyczny, Technik usług kosmetycznych. Przyjdźcie, poznajcie Naszą Nową przestrzeń i dołączcie do Naszej aktywnej społeczności!
Dyrekcja ZS Nr 1 wraz z Gronem Pedagogicznym.

Zapraszamy do Naszej kompleksowej oferty sportowej:

1. *Strzelnica:*
Przygotuj się do fascynującego doświadczenia strzeleckiego. Sprawdź swoją celność i precyzję pod okiem doświadczonych instruktorów.
Odpowiedzialny - Sławomir Haberka
Zajęcia prowadzone będą od godziny 9.00 – 10.30

2. *Fitness:*
Dołącz do Naszych zajęć fitness, gdzie troszczymy się o kondycję fizyczną i dobre samopoczucie. Różnorodność programów dostosuje się do Twoich indywidualnych potrzeb.
Odpowiedzialna - Sylwia Molik
Zajęcia prowadzone będą od godziny 11.00 – 11.45

3. *Tenis Stołowy:*
Odkryj radość i dynamikę tenisa stołowego. Nasze zaplecze sportowe umożliwia zarówno rekreacyjną zabawę jak i profesjonalne treningi.
Odpowiedzialny - Grzegorz Żmudka
Zajęcia prowadzone będą od godziny 11.45 – 12.30

4. *Siłownia*
Ćwicząc na Naszej siłowni można czerpać radość z aktywności fizycznej dbając o swoje zdrowie
Odpowiedzialny - Krzysztof Jurga
Zajęcia prowadzone będą od godziny 10.00 – 10.45

Zapraszamy do aktywnego spędzania czasu w Naszym centrum sportowym!
Wskazany strój sportowy