pandemia sylwester

Drodzy uczniowie!
Komisja ds. Samorządu Uczniowskiego i działań pozalekcyjnych zachęca Was do udziału w żartobliwym cyklu „Pamiętniki z czasów pandemii”.
Prosimy o przekazywanie prac do swoich wychowawców do dnia 28.02.2021 r. Po wstępnej weryfikacji przez Komisję ds. Samorządu Uczniowskiego i działań pozalekcyjnych, prace stopniowo zamieszczane będą na szkolnym facebooku. O przedsięwzięciu „Pamiętniki z czasów pandemii” dowiecie się więcej na szkolnym fb.

Pandemia koronawirusa, która dotknęła cały świat, jest bez wątpienia historycznym momentem i szczególnym dla nas wszystkich okresem. To my jesteśmy świadkami obecnych wydarzeń, gdyż znajdujemy się w jego centrum. Warto jednak zachować w pamięci pozytywne strony tego, co dzieję się tu i teraz. Dlatego zachęcamy Was do przedstawienia w dowolnej formie (fotorelacja, memy, wiersze, proza, piosenka, itp.) optymistycznych momentów otaczającej Was rzeczywistości, np.: nauka, czas wolny, urodziny, Święta Bożego Narodzenia, obserwacje relacji międzyludzkich, rozwijanie zainteresowań. Możecie zrobić to pojedynczo lub grupowo, postarajcie się jednak, aby Wasz przekaz wywołał u odbiorcy uśmiech na twarzy, zachowując jednocześnie kulturę wypowiedzi.