Dzień Edukacji Narodowej

Obchody Dnia Edukacji Narodowej są bardzo ważne zarówno dla uczniów, grona pedagogicznego i wszystkich innych pracowników sektora edukacyjnego. Dobry nauczyciel dzieli się nie tylko wiedzą, lecz również inspiruje i motywuje swoich uczniów do nieustannego rozwoju intelektualnego. Podziękowania nauczycielom złożyła Pani Aldona Nowicka - dyrektor ZS nr 1 im. Stanisława Staszica.

Pani Dyrektor doceniła aspekty takie jak: twórcza i kreatywna praca, zaangażowanie na rzecz uczniów, wdrażanie ciekawych pomysłów i inicjatyw. Nagrodę Dyrektora otrzymały następujące osoby: pan Jacek Barański, mgr Dagmara Chorzępa, mgr Anna Derwisz-Spytkowska, mgr Mariusz Grewenda, mgr Sławomir Haberka, mgr Marta Janczak, mgr Elżbieta Kania, mgr Magdalena Kosno, mgr Leszek Król, mgr inż. Marek Malina, mgr inż. Tomasz Morawiec, mgr Iwona Rams, mgr Dariusz Skałbania, mgr Bogusława Sypień, mgr Karolina Tarkowska, mgr Iwona Trepka, mgr inż. Monika Wiercioch, mgr Ewa Witkowska, mgr Karolina Kot, pani Agnieszka Kurzawa–Piątek, mgr Beata Pastuszka, inż. Marcin Siejka, mgr Agnieszka Strózik, dr inż. Kazimierz Wojtas. Nagrodę Starosty otrzymała mgr Aneta Gut. Wszystkim wyróżnionym gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów, stoickiej cierpliwości i innowacyjnych wyzwań w pracy pedagogicznej!