siatka2024

W dniu 16 marca 2024 roku w ZS Nr 1 w Olkuszu odbył się turniej piłki siatkowej dla absolwentów. W zawodach wzięło udział 6 drużyn.
W tym samym dniu odbył się również turniej szachowy dla absolwentów i uczniów.
Sponsorem nagród była firma Pablosport , ciasta ufundowali rodzice uczniów z klas 1BSS, 2g, 4Dp oraz 1c.
Organizatorem turnieju była Komisja Wychowania Fizycznego.

I miejsce zajęła drużyna
„KOLOROWE DINOZAURY” w składzie:
Żuławiński Jakub, Stach Mateusz, Zub Marcin, Zub Michał, Głąbek Bartosz, Skalski Gabriel, Kowalski Szymon.
Na II miejscu uplasowała się drużyna
„PĘDZĄCE WIELBŁĄDY” w składzie:
Pasich Bartosz, Imiołek Szymon, Kamionka Michał, Ścigaj Dawid, Barczyk Marcin, Półkoszek Szymon, Skorupka Grzegorz.
III miejsce zajęła drużyna
„FC PO MARCHEWCE w składzie:
Ficek Piotr, Widuliński Łukasz, Sierszyński Bartłomiej, Mita Daniel, Stachurski Kacper, Flacht Kacper.
Pozostałe drużyny biorące udział w turnieju to:
„BELFRY” skład drużyny:
Nowicka Kornelia, Skałbania Dariusz, Żmudka Grzegorz, Jędrocha Zenon, Woźnicki Piotr, Krzystanek Marcin.
„ORŁY AGATY” w składzie:
Czarnota Piotr, Gałka Kacper, Piwowarski Kacper, Sajdak Sylwester, Gałka Jakub, Tracz Dawid, Kujawski Jakub.
„KOMBAJN DO ZBIERANIA KUR PO WIOSKACH” w składzie:
Rak Kamil, Karaś Dawid, Honiek Michał, Rybczyński Paweł, Gałka Wojciech, Włodarczyk Paweł.

W tym samym dniu odbył się również turniej szachowy dla absolwentów i uczniów. I miejsce zajął Franciszek Rozmus , który ukończył naszą szkołę w 1986 roku, na II miejscu uplasował się Kacper Starosta – absolwent 2023 roku. Piotr Dudziński uczeń klasy 2e zajął III miejsce.