speaking

Przychodzimy do was z wyzwaniem sponsorowanym przez Speakingo, a polega ono na stworzeniu najlepszego cosplay'u bohatera z filmu, serialu lub bajki. Aby wziąć udział w konkursie wystarczy nagrać scenkę, która będzie odwzorowaniem oryginalnej sceny. Wasz filmik musi zawierać monolog lub dialog w języku angielskim.

Prace do 10.11 należy przekazać wychowawcy, który następnie prześlę je do Jury w celu weryfikacji. Dla pierwszych trzech miejsc przewidziane są super nagrody w postaci: certyfikatów nie pytania, ocen z j.angielskiego oraz dodatkowo od sponsora dostęp do platformy Speakingo. Na tej platformie dzięki rozmowie z komputerem, podszkolicie, utrwalicie, powtórzycie, a nawet wejdziecie na wyższy poziom swojego angielskiego wybierając poziom od A1 do C2. Po więcej informacji odsyłamy na naszą stronę na Facebooku, oraz na stronę sponsora, link poniżej: www.speakingo.com. Zachęcamy również do obejrzenia filmiku prezentującego w skrócie działanie tej platformy: https://youtu.be/2XJFfFvKAd0 Więcej informacji na temat konkursu znajdziecie u waszego wychowawcy.