• Uwaga komunikat

Link do wytycznych
  • Uwaga Komunikat

Od dnia 26.03.2020 zajęcia w szkole policealnej i KKZ odbywają się w formie zdalnej. Harmonogramy uległy dostosowaniom. Słuchacze pracują na platformach edukacyjnych zgodnie z informacjami zamieszczonymi przy harmonogramach

• CKUiKZ

Centrum Kształcenia Ustawicznego
    i Kształcenia Zawodowego w Olkuszu.

Kursy Kwalifikacyjne Szkoła Policealna
Design To Brag About

Phasellus enim libero, blandit vel sapien vitae, condimentum ultricies magna et. Quisque euismod orci ut et lobortis aliquam. Aliquam in tortor enim.

Completely Customizable

Loaded with power

Page Builder Inside

Clean & Modern Code

Free Updates & Support

Like What You See?

Explore our great portfoli and become our next client.
  • Helpful support

Kierunków na kwallifikacyjnych kursach zawodowych

Kierunków w szkole policealnej

Absolwentów

Why Choose us?

testimonials

"Maecenas nec maximus magna. Nullam nec metus ullamcorper, scelerisque nulla vel, amus at fermentum ligula Maecenas nec maximus magna. Nullam nec metus ullamcorper, scelerisque nulla vel, amus at fermentum ligula"

Michael Cross

Jennie Cross

John Cross

Michael - CEO @ Hampybrewry

Find out the latest news?

BLOG
Podstawa prawna Ustawy z dnia 14 grudnia 2016 r. – Prawo oświatowe (Dz. U. z 2018 r. poz. 996). Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej z dnia 21 sierpnia 2019 r. w…

READY TO STAND OUT?